Hakkımızda – Darem Trading

Hakkımızda

Tecrübemiz, modern makine parkımız ve eğitimli iş gücümüz ile ülke insanı ve ekonomisi için değer ve fark yaratmaya devam etmekteyiz.


HAKKIMIZDA

DAREM TRADING

Darem Trading Ltd. 1989 yılında Haspolat Sanayi Bölgesi'nde temizlik malzemeleri üretimi ile faaliyete geçti. 1990 yılında ek yatırım olarak alüminyum kapı pencere doğramaları, aksesuarları imalatı ve montajına başlayan kuruluşumuz, 1995 yılı itibari ile üretim ve montaj portföyüne dış cephe giydirme sistemlerini de ekleyerek ülkenin önde gelen üretici firmaları arasına adını yazdırmıştır.

Kendi alanında sahip olduğu teknolojik altyapısı, işgücü tecrübesi, hızlı servis ağı ve geniş ürün yelpazesi ile faaliyet göstermekte olduğu sektörlerde liderlik konumu hedeflemiştir. Darem Trading Ltd., CE ve ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip olmasının yanısıra, diğer uluslararası otoriteler ile olan bağlarını her geçen gün geliştirmekte olup atmış olduğu ihracat adımlarını hızlandırmaktadır.

Darem Trading Ltd. sahip olduğu toplam 4500 m2 alanda, yoğun AR-GE çalışmasıyla müşterilerinin memnuniyetini, kaliteli üretim ve hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş, tecrübesi, modern makine parkı ve eğitimli işgücü ile ülke insanı ve ekonomisi için değer ve fark yaratmaya devam etmektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

 • slide
 • slide
 • slide

RAKAMLARLA DAREM TRADING

Çalışan

Proje/Yıl

Konut/Yıl

Cephe/Kompozit


TARİHÇEMİZ

DAREM TRADING

 • 1989

  KURULUŞ

  FAALİYETLERİMİZE BAŞLADIK

  Darem Trading Ltd. 1989 yılında Haspolat Sanayi Bölgesi'nde temizlik malzemeleri üretimi ile faaliyete geçti.

 • 1990

  YENİ ÜRÜNLER

  YENİ ÜRÜNLERİMİZİ SİZLERLE BULUŞTURDUK

  1990 yılında ek yatırım olarak alüminyum kapı pencere doğramaları, aksesuarları imalatı ve montajına başladık.

 • 1995

  YÜKSELEN DEĞER

  ADANIN ÖNDE GELEN FİRMALARINDAN BİRİ OLDUK

  1995 yılı itibari ile üretim ve montaj portföyüne dış cephe giydirme sistemlerini de ekleyerek ülkenin önde gelen üretici firmaları arasına adımızı yazdırdık.


Çözüm Ortaklarımız

DAREM TRADING